Drodzy Członkowie i Sympatycy,

Koło Naukowe Prawa Cywilnego LEGE ARTIS
przedłuża termin naboru artykułów do VI tomu Zeszytów Cywilistycznych LEGE ARTIS.

Zeszyty cywilistyczne są już na trwałe wpisane w życie naukowe Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pismo jest regularnie wydawane od pięciu lat. Tegoroczne wydanie zeszytów po raz kolejny pozwoli Członkom i Sympatykom naszego Koła na zaprezentowanie swoich poglądów szerokiemu gronu odbiorców.

W trosce o wysoki poziom merytoryczny i zadośćuczynienie najwyższym standardom piśmiennictwa naukowego, każdy autor artykułu będzie zobligowany dostarczyć recenzję pracy napisaną przez pracownika naukowego WPiA UW posiadającego tytuł naukowy co najmniej doktora habilitowanego.
W VI tomie Zeszytów mamy zamiar zamieścić około 13 najlepszych artykułów, wybranych spośród prac, które zostaną do nas nadesłane na adres knpc.legeartis@gmail.com. Objętość każdego z artykułów powinna liczyć od 10 do 15 stron (w uzasadnionych przypadkach możemy zezwolić na dłuższy tekst), a całej publikacji – 190 stron.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 27 stycznia 2014 roku (deadline).

Na fanpage’u Koła znajdują się do pobrania: zasady redagowania artykułów oraz przykładowa recenzja pracownika naukowego WPiA UW

Zasady redagowania artykułów oraz przykładowa recenzja pracownika naukowego WPiA UW znajdują się w zakładce Działalność => Zeszyty Cywilistyczne

Zarząd KNPC LEGE ARTIS

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.